تبليغات X
دانلود فرهنگسرا سه بعدی اسکچاپ

فرهنگسرا سه بعدی اسکچاپ: اسکچاپ از ساده ترین نرم افزار هایی است که نه تنها در دایره نرم افزار های مدل سازی سه بعدی، بلکه در دایره نرم افزار های فنی  می‌توانید بیابید.اصول کار با اسکچاپ بر پایه خط است؛ که همین مسئله استفاده از آن را برای کاربر معمار لذت بخش تر می کند. خطوط به هم میپیوندند و سطوح را به وجود می آورند. سطوح به هم می‌پیوندند و احجام را به وجود می آورند.
دریافت فایل معماری
سه بعدی مرکز فرهنگی اسکچاپ
همچنین سطوح می‌توانند به وسیله محبوب ترین و معروف ترین ابزار اسکچاپ (که به نماد آن نیز تبدیل شده است)، با کشیده و فشرده شدن، ارتفاع به دست بیاورند تا احجام به وجود بیاید.
روند طراحی در اسکچاپ برخلاف تصور برخی، کاملا می‌تواند دقیق و با ابعاد و اندازه صورت بگیرد. اسکچاپ را می توان ساده ترین نرم افزار مدل سازی سه بعدی دانست. اما اگر کمی جستجو کنید متوجه خواهید شد که کاربران بسیار حرفه ای طرفدار این نرم افزار اند و نمونه های ساخته شده با این نرم افزار با نمونه های ساخته شده با نرم افزار های بسیار پیشرفته و پیچیده برابری می کند. علت اصلی امکان نصب و استفاده از افزونه ها در این نرم افزار است.
فرهنگ سرا در تعریف عمومی آن به مکانی اطلاق می‌شود که وظیفه اشاعه فرهنگ از طریق تامین فضاهای فرهنگی مقتضی را برعهده دارد. امروزه فرهنگ سراها به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز فرهنگی در جوامع پیشرفته، از جایگاه بالایی برخوردارند و به ارائه خدمات فرهنگی بسیاری به قضر عظیمی از افراد جامعه می‌پردازند.
علاوه بر این، فرهنگسراها براساس ظرفیت خود، به منظور برگزاری انواع همایش‌ها و رویدادهای بزرگ و کوچک نیز مورد استفاده قرار می‌گیرند که خبر از اهمیت رو به رشد آنها می‌دهد.
طرح فوق به وسیله نرم افزار اسکچاپ طراحی شده و ایده و کانسپتی مناسب برای دانشجویان معماری است. حجم این فایل 6 مگابایت است و برای دانلود آسانتر درون یک فایل زیپ به 2 حجم قرار گرفته است.  برای دیدن نمونه کانسپ های بیشتر به قسمت ” سه بعدی اسکچاپ ” مراجعه فرمایید.

سه بعدی مرکز فرهنگی اسکچاپ

 

سه بعدی مرکز فرهنگی

دریافت فایل معماری

محصولات مشابه معماری

 


درباره نویسنده

Check Also

The Secrets Of Rich And Famous Writers

Don’t act so surprised, Your Highness. You weren’t on any mercy mission this time. Several …

نظرات

آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
بخش نظرات برای پاسخ به سوالات و یا اظهار نظرات و حمایت های شما در مورد مطلب جاری است.
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام شما
ایمیل
وب سایت
کد امنیتی *